Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szívizom erősítés?!

Szívizom erősítés?!

Figyelt kérdés
Üdv. Azt szeretném kérdezni hogy a szívizmomat hogyan tudom erősíteni?
2014. jan. 7. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kardió edzéssel.
2014. jan. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biciklizés, futás, séta, lépcsőzés, de a kérdésed alapján lehet, hogy dokival kellene konzultálnod, hogyan vágj bele.
2014. jan. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így van, kardioedzés, viszont _mindenképpen_ orvosi vizsgálat előtte, ha volt bármikor bármilyen problémád a szíveddel vagy a keringéseddel, és fokozatosság.
2014. jan. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kardio mellett magnéziumöt is szedj, mert fontos a keringesnek és minden fajta izomzatnak.
2014. jan. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Voltam már dokinál vele,elhalt a szív izmom 1 része és ami még jo azt szeretném erősíteni.
2014. jan. 8. 08:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt én értem, de ezt az erősítéses ötleted még nem hallotta, igaz? Mert kéne neki. Előzetes vizsgálatokkal gondosan ki kéne deríteni, hogy _mi_ az, amit még bír az a szív. Különben esetleg úgy jársz, hogy a második edzéseden szépen nem bírja a terhelést a szíved, meghalsz, és csak magadnak köszönheted.

A leírtak alapján te pl. nem hiszem, hogy kardiózhatsz. Még futni se, néhány évig. Séta, valószínűleg. De ne rám hallgass, az orvos a pontos eredményeid alapján tudja megmondani, mit csinálhatsz és mit nem.

2014. jan. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!