Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Logopédus 23-24 évesen?

Logopédus 23-24 évesen?

Figyelt kérdés
Kisiskolás koromban már jártam logopédushoz, de akkor játéknak és szórakozásnak fogtam fel így nem sokat segített. (Nagyon sokáig szoptam az ujjam ha ez számít.) Később egy másik általános iskolában felhívták a figyelmemet hogy logopédushoz kéne járnom, mert önbizalom hiányos leszek nagyobb koromban. Sajnos ez így is lett, a mai napig nem tudok kiteljesedni a pöszeségem miatt. Nagyon nehezen szedem össze a bátorságom, de tudom hogy szükséges és létkérdés a logopédus. Esetleg van itt olyan aki huszonévesen járt logopédushoz? :)

2014. jan. 8. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Jártam logopédusnál, a pöszeségen még ekkor is lehet segíteni. Egy óra 4000 forintba került.
2014. jan. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2014. jan. 9. 15:07
 3/6 anonim ***** válasza:

C, sz, s (és még pár) hangot nem tudok tisztán kimondani / kiejteni szépen, de elviekben nem feltűnő. Engem személy szerint zavar, gondolkodtam azon én is, hogy elmegyek logopédushoz, de nem nagyon vesz rá a lélek. Kisebb koromban én is jártam szakemberhez.


Viszont ha jó vagyok így, beszédhibásan egy megyei rádiónak, ám legyen!


Neked pedig kitartást és sikeres fejlődést! ;)

2014. jan. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztatást! :)
2014. jan. 21. 16:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ugyan régebben írtad a kérdésedet, de hátha megnyugtatásnak/biztatásnak veszed:


Logopédusként volt már huszonéves, beszédhibás tanítványom. Idősebb is. Nem gondolom cikinek. Viszont tisztelet nekik, mert komoly energiát fektettek a rögzült hibás artikulációjuk korrigálásába.


Kívánom, hogy találj egy megfelelő logopédust,az ő segítségével - és kitartásod következményeképp legyen sikerélményed! :)

2014. márc. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. márc. 15. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!