Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 10cmes FNH daganat a májban...

10cmes FNH daganat a májban Ausztriában megműttenék?

Figyelt kérdés
Édesanyámnak egy 10x10cmes FNH daganat van azt hiszem a mája jobb lebenyén. Magyarországon nem szeretné megmüttetni. Külföldön pl. Ausztriàban megműtenék, Vagy ott hogy van, Egyeltalàn van olya kórhàz ahol ilyen műtétet vàllalnak, Mennyibe kerulne?
2014. jan. 9. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
A focalis nodularis hyperplasia (FNH) általában fogamzásgátló szedésével összefüggő jóindulatú elváltozás, nem biztos, hogy mindenképpen operálni kellene. Érdemes lenne előbb a kezelőorvossal tárgyalni, és utána tervezgetni.
2014. jan. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Voltunk már mindenhol onnan tudjuk hogy mi ez Anyukám természetgyogyásznál is volt ő egy uj etrendet javasolt neki ez nem jott ossze semmi változás már 4 hónapja. Ha nem változik semmit akkor természetesen megbeszeli az orvosával de műtét lesz.
2014. jan. 9. 19:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Értem. Az EU tiltja a kettős biztosítást, így az sajnos nem játszik, hogy egy másik országban befizetitek az alap hozzájárulást, aztán megoperálják anyukádat, illetve az OEP is csak akkor finanszíroz ilyesmit, ha Magyarországon nem lehet megcsinálni. Németországban van lehetőség arra, hogy önköltségesen ellássanak, gondolom Ausztriában is. Bármelyik nagyobb kórházban, ahol végeznek májműtéteket, meg lehet csinálni. Hogy mennyibe kerülne, arról sajnos fogalmam sincs, mert nem voltam még ilyen helyzetben - szerintem érdemes lenne egyenesen a kórháztól megkérdezni.
2014. jan. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!