Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Be oltasam magam...

Mit tegyek? Be oltasam magam H1N1 ellen? Epilepsziás voltam és nem tudom hogy be oltathatom magam?! Meghalt egy srác a városomba és benne volt a híradóba 16 éves vagyok és fiu kérlek nyugtasatok meg vagy mondjatok valamit mert nagyon izgulok!

Figyelt kérdés
2009. nov. 30. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az epilepszia mellett is be lehet oltani valakit.
2009. nov. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Felhívhatod az ANTSZ ingyenes információs telefonvonalát, ahol munkaidőben adnak válaszokat a kérdéseidre : 06-80-204-217


"...Az ÁNTSZ az influenza megjelenésével egyidejűleg egy munkaidőben ingyenesen hívható zöld számot (06-80-204-217) működtet, ahol bárki felteheti kérdéseit és szakemberektől kap érdemi, megnyugtató választ..."


Én nem olvastam eddig sehol olyat, hogy az epilepszia kizárná a védőoltást, gyorsan oltasd be magad, mert a védettséghez 14-21 nap szükséges!!!


Hallottam ma én is, hogy meghalt egy 18 éves fiú, nagyon sokkolt a hír, mert az én gyerekeim is 17-18 évesek! (Szerencsére őket már beoltattuk 1 hónapja.)

2009. nov. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan oltasd be magad, de előtte szólj az oltóorvosnak, hogy epilepsziás voltál. Az egyik ismerősöm gyereke 10 éves még mindig epilepsziás, beoltották h1n1 ellen és kutya baja nem lett az oltástól.
2009. dec. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Na mi van? Éltek még a hini vírus oltásátol? xD BARMOK
2010. aug. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!