Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehetnek apró, piros...

Mitől lehetnek apró, piros pöttyök fehér középpel az arcomon? Még soha nem volt hasonló sem.

Figyelt kérdés

Mar eleg idos vagyok ahhoz, hogy ne legyenek pattanasaim, de ezek szerintem nem is azok. Nagyon picik, tűhegynyi nagysaguak. Gyakorlatilag tele van vele az arcom, s nagyon ragyas hatast kelt, ha bizonyos szogbol nezem.


Volt valakinek hasonloja? Allergiam van sokmindenre, de az allergias pattanasaim nem ilyenek.


Valami gyulladas, arcureg vagy barmi??

koszi



2014. jan. 13. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szőrtüsző gyulladás lehet, amit por, vagy más allergia is okozhat és így próbál a szervezet szabadulni a felesleges, vagy káros anyagoktól. Javaslom az általános bőrlemosó koktélt: levendula, diólevél, vasfű, zsálya, veronikafű mindegyikből egy adagot tartalmazó oldat keverékét - amit fel kellene naponta kétszer is vinni a bőrére. Hogy belül is segítsük a szervezetét, mézes almaecet oldatot (2 liter vizben kb 0,2 cl) kellene fogyasztani, naponta egy decit kb 2 hétig. Ha fém allergiája van kerülje főzésnél a fém eszközöket, és ez is okozhat ilyen tüneteket.
2014. jan. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem ilyesmik?

[link]

2014. jan. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom mindkettotoknek.


A kepek nem adjak viisza az en pottyeimet. Nekem alapvetoen pirosak, pattanas szeruek es a kozepuk nagyon apro feherek. Kb. 3 napja jottek ki, meg a homlokomon is vannak.

Nonemu vagyok, nem borotvalkozom -a homlokomon sem :)(csak egy kis vicc)

2014. jan. 13. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!