Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beesett, árnyékolt arc,...

Beesett, árnyékolt arc, soványság és kendő a fejen. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Nap mint nap, reggelente velem szemben jön egy anyuka, két óvodás korú gyerekével. Szemmel láthatóan nem veti fel őket a pénz. Látásból ismerjük már egymást. Viszont az elmúlt kb. 1 hónapig nem láttam. Pár napja ismét láttam őt a két picivel. Eléggé megváltozott a nő. Az arca -még jobban- beesett, és -nem tudom másként mondani- árnyékolt lett az arca. A szemei még inkább beessetek és az arca is megváltozott. Sokat fogyott és a fején kendő van.


Mi lehet a baja?


2014. jan. 13. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!


Én rákra gondolok. A kendő valószínűleg azért van, mert a kemoterápiától kihullott a haja. Szegény... A szeme is azért lehet beesett.

2014. jan. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Annyira szívesen beszélgetnék vele, de reggelente látom csak és akkor nem tudok vele megállni beszélgetni.
2014. jan. 13. 16:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Problémái lehetnek az biztos. Lehet valóban súlyos betegsége van, de az is lehet, hogy idegileg nincs rendben.
2014. jan. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!