Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nőnek pattanások olyan...

Miért nőnek pattanások olyan helyekre, ahová eddig nem nőttek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval. Még általános kb. 2. osztálya körül kezdődött az egész, hogy az arcomon pattanásos lettem, de nagyon. Ott azóta folyamatosan pattanásos vagyok, pedig már 11.-be járok. És ez még gondolom normális. De egy időben a fülcimpámon nőttek pattanások, most meg már a nyakamon is nőnek. Mért nőnek a nyakamon és a fülcimpámon pattanások? Voltunk bőrgyógyásznál, akkor ő felírt két kenőcsöt (5000Ft), de ugyanúgy pattanásos maradtam... De a lényeg. A nyakamra miért nő pattanás? Rendszeresen tisztálkodom, alaposan megmosakodok minden nap, és nem fogdosom egy egész napos sulis buszozós nap után a nyakamat a koszos kezemmel...

2014. jan. 14. 16:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!