Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek a 75/C-s (majdnem...

Szerintetek a 75/C-s (majdnem D-s) mell nagy?

Figyelt kérdés
Hátráltat a sportban, mégha sportmelltartót is hordok... Hát ő, igen... karcsú a derekam sajnos, és "nagyobbak" a melleim, meg eléggé feszesek is, emiatt eléggé feltűnő. (Egy kicsit nagyképűnek hangozhat, de jobban örülnék egy kisebbnek, mondjuk B-snek :( ). Egy kicsit zavar, mert ha pl: testre feszülős pólót veszek fel, minden fiú megnéz. (volt már rá példa.) Megkéne műttetnem? Az mivel járna? Mennyibe kerül? 18/L
2014. jan. 16. 15:48
1 2
 1/17 anonim válasza:
Micsoda probléma....
2014. jan. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyképűen hangzik...
2014. jan. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

barátnőmé pont ekkora, némelyik D-s melltartó is épphogy jó


szerintem annyira nagy, kisebb mellekkel is ugyan úgy megnézzük a csajokat :P

2014. jan. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ha a helyemben lennél... szerintem te is átéreznéd valamilyen szinten.
2014. jan. 16. 16:08
 5/17 anonim ***** válasza:
Bevallom most, hogy a kérdésddel felkeltetted az érdeklődésem (nem is hinnéd mennyire) szívesen megcsodálnék rólad egy képet kedves 18/L
2014. jan. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

5#


ez iszonyat gyenge próbálkozás :D

2014. jan. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem, bocsi, csak a véleményetekre vagyok kiváncsi...
2014. jan. 16. 16:16
 8/17 anonim ***** válasza:

Gyenge/nem gyenge, ez így nem több mint páváskodás.


Én is jól nézek ki férfiként, nem írok ki róla kérdést.


A konkrét kérdésed az, hogy meg kellene-e műttetned?


Akkor a válasz az hogy nem, egészséges ember ne vállalja műtétek kockázatát. Egészséges edzésekben nem zavarhat, idióta sportokat (futásban lehet zavarna) meg nem kell játszani :)

2014. jan. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Emiatt miért lennék nagyképű? Személyazonosságot nem adtam meg, ezek csak a tények. És nem csak én állítom ezt magamról...


Igen, a futás a legfőbb probléma. Az egy alap sport, úgyhogy nehezen tudok eltekinteni felette. :/

2014. jan. 16. 16:38
 10/17 anonim ***** válasza:
Elmondások alapján szép nagynak tűnik. Szerintem ennyi idősen hagyd had alakuljon ki véglegesen ne akarj változtatni rajta. A szép nagy mellnek kevés párja van. Akik ezért cikiznek csak irigyek. Ha viszont túl nagy és zavaró neked akkor csinálj MAJD vele valamit, de szerintem csak jó sok év múlva.
2014. jan. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!