Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miből áll pontosan a fegyverta...

Miből áll pontosan a fegyvertartáshoz szükséges pszichológiai ill. a háziorvosi vizsgálat?

Figyelt kérdés
2014. jan. 18. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:

A háziorvosi vizsgálat egy nagyon egyszerű alapellenőrzés.


Ilyeneket képzelj el: Megmérik a súlyod és a magasságod. Megütögetik kiskalapáccsal a térded, megkérdezik vannak-e panaszaid. Belenéznek a szemedbe és a torkodba, stb.

Mintha sorozóbizottság előtt állnál a régi időkben, vagy ilyesmi. Nagyon egyszerű, rutin kivizsgálás-szerű.


A pszichológiai egy beszélgetés, aminek a hossza nagyon különböző lehet.

Leültök és beszélgettek, belementek különböző témákba és a reakcióid alapján az orvos felméri, hogy alkalmas vagy-e lőfegyver tartására. A célja hogy minél jobban megfeledkezz magadról és a valódi énedet mutasd neki.

2014. jan. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
pszichológia vizsgálat az egy tesztlap kitöltésével kezdődik utána valahol van beszélgetés valahol nincs az a lényeg h azt írd amit hallani akar nem azt amire gondolsz.Gondolom munkához kell ezért elmész háziorvoshoz ad egy papírt hogy nem állsz gyógyszeres kezelés alatt. és üzemi orvos elintézi a többit 3 orvosi papírod lesz (de ez munkahelyektől változhat)én csak azt írtam ami nekem volt.
2014. febr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Igen, munkához kell ill. vadász is vagyok. Mind az I. ill. II. csoportú szükséges.

2014. febr. 21. 15:17
 4/6 anonim válasza:
most írja a férjem, két órás több oldalas teszt. ha végzett leírom miket kérdeztek, de hosszú és fárasztó azt mondta az ember aki már csinált ilyet és várt v.kit..
2015. jan. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A kérdés kiírása után 1 hónapon belül meglett mindkét vizsgálat. A maximálisan megadható időre megkapta, de tegyük hozzá: azóta sem dolgozok fegyveresként. Nem fizetik meg itt Siófokon, kész vicc az itteni fizetés.
2015. jan. 8. 09:38
 6/6 A kérdező kommentje:

Délelőtt rohantam, azért írtam röviden.


Én Pécsen voltam, a Víg utcai "rendelőben". A hosszú tesztet kb. 45perc alatt megírtam, majd jött a többi (koordinációs vizsgálat, szimpatikus-nem szimpatikus kártyák, figyelmességi tesztek).

Összességében fárasztó, de nem vészes. Mint írta a második válaszoló, első sor vége, második sor eleje. Direkt nem akartam idézni.


Az eddigi biztonsági cégek, -akiknek dolgoztam-, SIRALMASAK.

Se:

- (fizetett) szabadság

- táppénz

- pótlékok (délutáni, éjszakai, ünnepi, hétvégi)

- a szerződésben foglaltakon túli foglalkoztatás

Sőt a törvényileg előírt minimális óra/ft összeget sem fizetik. Nem jelentik be az embert, nem képesek egy toalettet kihelyezni, a bokrokba, erdőkbe vagyunk hajlandóak a dolgunkat elvégezni. Kérdezem én: HOL VAN A KAMARA? Hol vannak az ellenőrök a NAV felől? Én nem félek a főnökeimtől, remélem ezt majd elolvassa egy illetékes, aki felkeres a témában. Én kimerek állni, és felmerek szólalni.

2015. jan. 8. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!