Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan múlhat el a narancsbor?

Hogyan múlhat el a narancsbor?

Figyelt kérdés
A combomon, és a fenekemen narancsbor látható, ha befeszítem. Nem szeretnék diétázni, és túl komolyan edzeni, mert így is vékony vagyok. 26 éves, és kb 1,5 éve kezett látszani. Tornával kicsit egyhult, de teljesen nem tunt el. Mi segíthet még rajta?
2014. jan. 18. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Ha csak befeszítve látszik a narancsbőr, akkor az még kezdeti fázisban van, könnyen kezelhető.A kialakulásának sok oka van, amit nem akarok mostrészletezni. Segít a hideg-meleg váltó zuhany, sok folyadék fogyasztás, mozgás, helyes táplálkozás stb.Ezen kívül van pár technika az eltüntetésére, csökkentésére.Az egyik legkényelmesebb, hatásosabb amit már én is próbáltam a helyileg és otthon is használható narancsbőr elleni tekercselő készlet.Ezzel már egy óra múlva érződik, látszik a bőr állagán a hatása és akár centikben is mérhető az eredmény. Az ismerőseim ezt használják és nálam is működött.Ez megéri az árát.
2014. jan. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a válaszodat! Meg tudnád mondani mi az a tekercselo készlet. Esetleg egy linket kuldhetnél,ahol megtalálom. Fogalmam sincs mi lehet az.
2014. jan. 19. 14:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Adj légyszi egy email címet priviben és szívesen átküldöm a leírását.Itt sajna nem megy át.
2014. jan. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!