Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fújják fel ennyire a...

Miért fújják fel ennyire a H1N1-et?

Figyelt kérdés
Akik eddig meghaltak benne azoknak előzőleg volt valami betegsége. A védőoltás beadás után 2 hét elteltével véd, de ha az az idő alatt elkapja súlyosabb lesz. Anyukám beoltatta magát, majdnem tüdőgyulladása lett, köhögött mint az állat, lázas volt. Én jobban félek a védőoltástól mint a H1N1-től. Egy iskolába 120-an megbetegedtek még régebben és 2 hét múlva 50-en mehettek haza, na? Ha elkapod, otthon maradsz, vitamin, és túléled.
2009. dec. 2. 18:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
Így van. szerintem az oltóanyagot akarják rásózni az emberre,ugye azis valamennyi pénz...
2009. dec. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
71%
Hogy ne a válság legyen a főcím minden újságon 3 hétig.
2009. dec. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
39%
Tuti hogy politikai okai vannak... Ez egy újfajta vírus, és mikor megjelent 2 nap múlva lett ellenszere?! Kicsit érdekes szerintem. De ez csak az én véleményem. Én nem vagyok beoltva.
2009. dec. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
54%
A pénz miatt. Minden a pénz körül forog, gusztustalan lett a világ, mondjuk most néztem a filmet amibe 2055re nagy változások lesznek szar irányba...
2009. dec. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
65%
Mindig kell valami a médiába...Minden évre kitalálnak valami "világjárvány"-t. Először a Sars, ezt követte a madárinfluenza, most mega h1n1(sertésinfluenza)...El is tudom képzelni, hogy jövöre elterjed a csigainfluenza... Mellesleg állítólag mesterséges vírus, és már előbb elkezdték gyártani a vakcinákat...pénz áll-e mögött is, mint általában minden mögött.
2009. dec. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
38%

a madárinfluenzát is felfújták,a sertésinfluenzát is felfújták.És elkaptad?Én nem,sőt az ismerőseim közül senki sem.Tehát kb. 50 közeli,igazán jó ismerősöm közül senki nem kapta el.

Felfújják,mert a sok-sok eladott oltóanyaggal gyűlik a pénz az államnak.

Bocs,ha hülyeséget írtam,de én így gondolom.

egy tini.

2009. dec. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%

Mivel asztmás vagyok nekem beadták....

2 nap mulva elkaptam...hőemelkedésem volt,torkom fájt fejem fájt mindenem....elmentm orvoshoz,ő mondta hogy menjek vérvételre meg a szükséges labor vizsgálatokra...kiderült hogy h1n1.hazamentem lefeküdtem aludtam.3 napig voltam itthon,de a 3.napon már semmi bajom nem volt ...

2009. dec. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%

Nem lehet mesterséges vírus, hiszem több, mint 100 éve létezik. A spanyolnátha is H1N1 volt, másfajta mutációban.


Azért csinálnak belőle ekkora felhajtást, mert pénz van benne. Rohadt sok pénz.

2009. dec. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
46%
hogy a gyógyszergyárosok megszedjék magukat
2009. dec. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
30%

Az a baj, hogy a másik részével nem foglalkoznak, hogy akik beoltatják magukat és megbetegszenek... túl egyoldalú valami miatt. Engem is érdekelne, hogy miért nyomatják ennyire... manipulálhatók vagyunk és valamit nagyon titkolnak...

Meg az, hogy 10millió emberből meghal egy nap 1-2 ember h1n1 miatt, az nem nagyság már bocsánat. Sokkal súlyosabb betegségek is vannak. (pl."Az újonnan felfedezett összes daganatos megbetegedések száma Magyarországon évi 66 ezer körül van, és évente 33-34 ezren halnak meg rákban." origo)

2009. dec. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!