Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hajas fejbőrön lévő anyajegy...

Ren-D kérdése:

Hajas fejbőrön lévő anyajegy eltávolítása után ott már nem fog soha haj nőni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 19. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvileg fog, de attól is függ, mekkora volt az anyajegy, és jól dolgoztak-e.
2014. jan. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem, amit elölről vettek le ott nem nőtt, meg még kis besüllyedés(v. mi a jó szó rá..horpadás) is maradt ott, de nem vészes, bár már régen volt a beavatkozás. A többi, ami volt meg még régebben s azt sem tudom pontosan hol is voltak, ott lehet visszanőtt, nem tudom.

Lehet függ attól mekkora s ki végzi.

2014. jan. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat ha valakinek van tapasztalata azt várom.Egyébként a fejemen 2db. van kb. fél centisek és sima tehát nem kitüremkedő.
2014. jan. 20. 02:18
 4/7 anonim válasza:
Én novemberben lézerrel vetettem le egy anyajegyet a homlokom és a hajvonalam határáról. Inkább a hajas részhez volt közelebb. Nekem visszanőtt ott a hajam, csak ősz lett.
2014. márc. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem vettek le anyajegyet, jó nagy folt maradt a helyén és ott a haj nem nőtt ki többet. Sokáig úgy fésültem a hajam, hogy ne látszódjék, aztán az SZTK sebészetén kivágták ott a bőrt és összehúzták, bevarrták. Varratszedés óta nincs vele semmi problémám, a kopasz folt eltűnt.
2014. jún. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is vettek le anyajegyet a fejemről és jó nagy kopasz folt maradt utána. Később összevarrták, e a folt sajnos maradt.
2014. júl. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Nekem most vettek le 3 anyajegyet a hajam közül lézerrel egy hónapja. Egy hátul kettő pedig a fülem mellett volt. Nagyon hamar begyógyult kb. 3 hét alatt és nem látszik a helye. A doktor is mondta hogy lézerrel precízen le tudja szedni és nem is kellett előtte leborotválni meg ilyesmi. De azért előtte menj fodrászhoz mert utána egy ideig jobb ha nem mosod nehogy lekapard a sebet. Csak ajánlani tudom! lezermutet.hu a weboldaluk a Zugligeti klinika dr Thomka György.
2020. ápr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!