Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vakbel gyulladas?

KissKawaiiViki kérdése:

Vakbel gyulladas?

Figyelt kérdés
Nem reg irtunk felvetelit.Nem tudom hogy lenyeg-e de leirtam.Tegnap hirtelen olyan erzesen volt hogy rosszul vagyok.Nahyon gorcsolt az alhasam,es jobb oldalon nem johetet meg hisz most mult el 3 napja!Sirni tudtam volna annyira fajt,furkosott mindenhol a hideg.Aztan elmult.Este megint igy elkezdet fajni,de aztan elmentem wc-re es nem sikerult mindent kiadni de nagyon fajt a hasam tovabbra is (elnezest a gusztustalan reszletekert,de nem tudom hogy nem fontos-e).Ma hazajottem sulibol,elszivtam egy cigit,letudoztem es nagyon szedultem tole.Leultem megittem kb 0,5 liter teat es megint ugy kezdett el fajni a hasam.Lehet kozeba cigihez,bar heti csak egyszer vagy annyiszor se szoktam?Vagy mi az egyaltalan? 
2014. jan. 22. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
A cigitől minden van, de hasfájás nincs. Sürgősen fordulj orvoshoz, ezek a vakbélgyulladás típusos tünetei.
2014. jan. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kiadni alatt mit értesz? Széklet? Ez lehet vakbélgyulladás, sürgősségire menj és az UH labor megmutatja, hogy van.
2014. jan. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Es az rossz?Vagy nagyon a tunetei.Sokszor faj az alhasam,napi 2x kicsit jobb oldalon.Vegig fut a hatamon a hideg es a szekletem is megvaltozott szinre.Ritkabban is van,de rendszerteleunl is eszek napi 1-2x Amugy 13 eves vagyok.
2014. jan. 22. 14:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Mióta tart ez?
2014. jan. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Etvagyad milyen? Azt mondják a gasztroenterológusok, hogy vakbelesek a kedvenc kajajuktol is undorodnak.
2014. jan. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hetfo ota tart.Eloszor meg ettem,de mostmar nem.Napi egy mandarint megeszek,nincs kedvenc kajam de hanyingerem van kajara nezni.Neha megeszek es gyumolcsot most olajbogyot ettem de rossz volt nagyon.
2014. jan. 22. 15:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy vakbélgyulladás,de lehet akár az is. Mindenképpen lásson orvos!
2014. jan. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!