Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azok akik depressziósak miért...

Vad-Ász kérdése:

Azok akik depressziósak miért akarnak öngyilkosak lenni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 23. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
A reménytelenség miatt. Az egész életüket reménytelennek érzik.
2014. jan. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Magába zuhan, nem látja az élet értelmét, úgy érzik, h a világ ellenük, gyengék. Ezért ki akarnak lépni
2014. jan. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ismerem az érzést,csak kiváncsi vagyok az emberek véleményére.
2014. jan. 23. 21:15
 4/6 anonim ***** válasza:
talán ha túl makacs egy probléma. ő próbálkozik, de hiába ér el javulást, a probléma visszatér. ez felőrli az embert, ha nincs hol feltöltődnie.
2014. jan. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én ugy érzem depressziós vagyok,sajnos én nem tudtam belőle gyógyulni. Szóval mikor én túlgyógyszereztem magam, nem tudom hogy írjam körül. Nagyon erős érzelmi rohamot éreztem nem bírtam tovább, én mellete szorongok is. Sajnos ha sokáig szenvedsz és semmit nem kött le akkor nem igazán van értelme az életednek. Egy filmet nem tudsz megnézni hogy élveznéd.Bár ez függ menyire mély a depresszió.
2014. jan. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

én is próbáltam az öngylkosságot.(több módon)

A filmekről néha elcsapom mert meguntam,vgy nemizgat,esetleg valami f-*/@szt@ a cukrom és ideges lettem.

Néha bek@ttanok,és akkor a zene sem segit

2014. jan. 27. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!