Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az elektromá...

Mi a véleményetek az elektromágneses talpmasszírozó gépről? Lehet-e valamilyen hatása? Van-e valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Izületi problémákra használt-e?


Konkrétan az Elektro Medi Stim készülék a téma, de bármilyen hasonló, ugyanilyen elmélettel magyarázott készülék hatása is érdekel.


Miért használna?

Miért nem használna?


Apukám fülébe bogarat ültettek és szeretném feltárni a témát előtte, hogy ne dobja ki feleslegesen a pénzt.


A segítséget előre is nagyon köszönöm!



#elektro medi stim #mágneses talpmasszírozó
2014. jan. 23. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a talpmasszírozó, mert idősebb korban megszünteti a lábfájdalmat. Az egész testre pozitív hatással van. Talp, vádli, térdfájdalomra használom.
2014. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dombovariv válasza:
Nagyon sok ilyen másneses/infrasugárzásos/lézeres gyógyászati eszköznek nevezett terméket próbálnak az emberre erőszakos módon rámenős direktmarketinggel rásózni. Ezeknek sajnos a nagyon nagy része, köztük ez a termék sem bír bizonyítható orvosilag jótékony hatással. Egy kellemes talpmasszázsnál többet nem nyújt, ezért többtízezer (néha százezer) forintot kiadni nem érdemes. Csak orvosi szaküzletben szabad orvosi eszközt vásárolni, házi termékbemutatókon, házaló ügynököktől semmiképpen ne vegyünk semmi ilyesmit.
2014. jan. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 medical válasza:

Én 2 éve használom az Elektro Medi Stim készüléket. Azért vásároltam meg , mert egyrész Orvostechnikai eszköz , amit nem adnak meg minden gagyi termékre , másrészt azért mert amikor kipróbáltam azonnal meggyőzött!

Nem bántam meg , sőt azóta nincsenek izületi fájdalmaim, könnyebben mozgok és frissebbnek érzem magam(:

Én hálás vagyok a döntésemért , igaz nem a legolcsobb termékek közé tartozik de olcsobb mint az orvos zsebébe dugdozni az 10 ezreseket majd gyógyszert szedni!

Azért használ mert mágnesessen stimulálja az idegrendszerünket és egy öngyógyító mechanizmust elindítva "meggyógyít"

A fűlzúgásra nem biztos , hogy használ....

Nekem bevállt!

2014. szept. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó a Laraform talpmasszírozó.
2014. okt. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindent kiprobálok, de soha se veszek az ügynöktől. Kipróbáltam, szupernek éreztem, harmadáron megvettem használtan. Minden izomsorvadásos személynek kötelezően előírnám. Most tappancsokat keresek hozzá, mert a kínaiak vékonyak, nem ragadnak olyan jól és nem használhatók annyiszor, ha valaki tudja, hol lehet az eredetivel azonosat kapni, megköszönöm, ha megírja. Kell ennél jobb bizonyíték? Egyes dolgokra varázsszer.
2017. jún. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!