Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jóhatással lehet a náthás...

Jóhatással lehet a náthás orromra hogyha porszívózom? Amikor fojni akar és kiszivatom úgyérzem utána jó de a dugult nózira is jóhatással lehet? Kiszívja azt amit nemtok kifujni? Sze

Figyelt kérdés

2014. jan. 26. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
A dugult orr nem (csak) attól van,hogy váladék van benne,ezt az érzést okozza az is,hogy az orrnyálkahártya megduzzad. Ezt hiába fújod,porszívózod. Erre használni kell orrcseppet,sprayt és ahogy a gyulladás csökken ez a duzzanat is csökkenni fog. Arra figyelj oda,hogy ezeket a szereket 1 hétnél tovább nem szabad használni!
2014. jan. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sterimar, vagy bármilyen tengervizes sóoldat. Befújod, pár perc múlva kiporszívózod, utána orcsepp. A sóoldatot bármeddig használhatod, az orrsprét csak pár napig.

FOLYNI akar. Így helyes. Bocs, ez kicsit sok volt, a többi mellett is.

2014. jan. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért is kérdeztem meg mert ugye én nem az orrszívó porszívóval csinálom hanem simán a porszívócsövével és a porszívó max teljesítményével. Jó erősen beszívja az orrom csak amikor bevolt dugulva nempróbáltam mert ugye ezt akkor lehet amikor nincs itthon senki. Csak annyit tuttam hogy amikor fojni akart és kiszivattam akkor utána jó érzésvolt úgyéreztem hogy tiszta.
2014. jan. 26. 18:24
 4/5 anonim ***** válasza:

:) Úgy látom a helyesírás még mindig nem az erősséged.

De mindegy,nem az iskolában vagyunk.

Mindenesetre a porszívó legerősebb fokozatával vigyázz!

2014. jan. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a választ is. A helyes írásom igen nem az erősségem de lehet te nyelvtantanár vagy és neked kiváló. Persze az enyémen is lenne mit javítani, de ami számomra megnyugtató hogy tőlem ezerszer rosszabb helyesírók vannak. De azér köszi ezt a kritikát is.
2014. jan. 26. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!