Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől vérezhet az orrom?

Mitől vérezhet az orrom?

Figyelt kérdés
tegnap kezdte el.de ezt nemváltotta ki semilyen ütés se kaparás,és ma reggel is arra keltem.eddig sose vérzett az orrom,és most kicsit megijedtem.

2014. jan. 29. 09:10
 1/3 Miklós G. ***** válasza:
100%
Vérnyomás kiugrás, orrnyálkahártya gyulladásából következő vérzés, orrcsepp miatti nyálkahártya szárazságból következő vérzés. Mérj ilyenkor egy vérnyomást, ez a része az ami veszélyesebb, ennek kizárása vagy megerősítése a lényegesebb.
2014. jan. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az orr nyálkahártyája nagyon sűrűn be van hálózva vérerekkel. Ezek nagyon sok mindentől elpattanhatnak. Lehet pl magas vérnyomástól is. Ha nem akar elállni vagy gyakran előfordul akkor menj el a háziorvosodhoz. Ad egy beutalót fül-orr-gégészetre ahol megnéznik mi a gond.
2014. jan. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a vérnyomásom rendben van,és beteg sem vagyok(torokgyulladás,nádha)ezért furcsállom kicsit,és tartok tőle nincs-e komolyabb baj.
2014. jan. 29. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!