Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik, ha rendszeresen...

Mi történik, ha rendszeresen hirtelen felébresztenek?

Figyelt kérdés
Például éjszaka akár 10-szer is. A körülményeket azt, ha nem szükséges, nem írom le.
2014. jan. 31. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Felébredsz :D
2014. jan. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát... én rohadt dühös lennék már 2. alkalommal... az alvás szent és sérthetetlen nálam.
2014. jan. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fogod verni egy idő után azt aki folyton felébreszt. Ez inkább neki lesz egészségügyi probléma, nem Neked.
2014. jan. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Láttam egy olyan műsort amikor azzal kísérleteztek embereken, hogy mindig felébresztették őket mielőtt elindulna az álmodás szakasz és valahány nap után már ébren álmodtak de más szerintem nincs
2014. jan. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én voltam bent kórházban cukorbeállításon, ott kb. 2-3 óránként felébresztettek minket. Semmi bajom nem lett, csak morcos lettem :D
2014. jan. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!