Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen tusfürdőt és sampont...

Milyen tusfürdőt és sampont ajánlatok?

Figyelt kérdés

Babát használok hosszú évek óta és teljesen jó, de olvastam, hogy sokáig ugyanazt nem érdemes használni és hát gondoltam lecserélem. Meg olvastam róla rosszakat is. Vettem Johnsons-t, de nem a legjobb nagyon fura lesz tőle a hajam meg a bőrömön is érzem hogy mintha sima vízzel fürödtem volna. És utólag olvasva erről is rosszat írnak itt, de néztem a Gabit arról is rosszakat írnak. Itt már egy kicsit érdekesnek találtam, minden baba/gyerek cucc ilyen rossz lenne?


És akkor mi az amit használhatok? Dove, Nivea?


2014. febr. 7. 08:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenről írnak rosszat (is), hiszen mindenkinek más és más jön be. Nyilván a bőrünk, hajunk sem egyforma, és más körülmények is közrejátszanak (pl. csapvíz minősége). Ha nincs a Babától semmi problémád, kár lecserélni.

Azért leírom nekem mi vált be. Nálunk nagyon kemény a víz, iszonyatosan szárítja a bőrt, ezért Dove-val tusolok, Nekem ez az egy, amivel tusolás után nem vakarózom állandóan. A hajamra pedig WU2-t használok, nekem nagyon bevált. Nem kell mellé balzsam, jól habzik (utálom, ha egy sampon nem habzik :)). Ráadásul sokkal ritkábban kell hajat mosnom (5-6 napot simán kibír), míg a divatosabb, menő samponokkal 2-3 naponta kellett megmosnom.

De hangsúlyozom, ezek az én igényeimnek felelnek meg, biztos van, aki frászt kap ezektől :)

2014. febr. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2014. febr. 8. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!