Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 163-164 cm és 55 kg nagyon...

163-164 cm és 55 kg nagyon sok? 13/L mennyit kéne fogynom?

Figyelt kérdés

2014. febr. 8. 19:57
1 2
 1/12 |Orfeusz| ***** válasza:
Semennyit. 13 évesen ne kezdj el fogyókúrázni! Inkább járj futni, jót tesz.
2014. febr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Dehogy sok.Sőt,mehetne rád pár kiló pluszba.

Nem soványnak nézlek,de szerintem ne fogyòzz.Úgy akarsz kinézni,mint egy anorexiàs?

2014. febr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat :)

van egy kis hasam,azért gondolom magam dagadtnak

futni nem tudok,asztmám van :((

2014. febr. 8. 20:08
 4/12 anonim ***** válasza:

2.vagyok.

Hidd el,vannak pasik,akiknek kifejezetten bejönnek pocakos nők:D persze ne legyen hatalmas,csak legyen rajta.

De még kicsi vagy.

Húgom 162 cm és 61 kg.A pasija kigyúrt,a hûgomnak van egy kis hasa,de a pasijàt nem érdekli :D

szóval Veled kapcsolatban szerintem ez így korrekt,

2014. febr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy dekát se szabad fogynod! Ne aggódj, az a pici has el fog tűnni, át fog rendeződni rajtad, ahogy a többi nőies részeid teljesen kifejlődnek. A női hormonok működésének ráadásul előfeltétele, hogy meglegyen egy bizonyos testzsírszázalék. Te tökéletes súlyú vagy most ahogy vagy, eszedbe se jusson fogyni.
2014. febr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
már vagy 2 éve elkezdtem fejlődni,most alakul a csípőm és 75b-s mellem van,nem sokat,de egy-két kilót szeretnék fogyni :(
2014. febr. 8. 21:11
 7/12 anonim ***** válasza:
55 kilósan tökéletes vagy. Az a kicsi has át fog menni a cicidre vagy a csípőre, ahol szép nőies vonalaid lesznek csak tőle. A fogyókúrázás sokk a szervezetnek, és ilyen fiatal korban eleve nem szabad csinálni, pláne lánynak. A normális hormonális működés majd ezt elintézi neked.
2014. febr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

oké,elhiszem

a tánc mennyit segít rajta?(heti egyszer,már egy éve,de 6-10 éves koromig is táncoltm)

2014. febr. 8. 21:22
 9/12 anonim ***** válasza:
A tánc tökéletes lesz, egyrészt egészséges mozgás, másrészt segít, hogy még formásabb legyél, ha tényleg lenne rajtad bármi felesleg, ami nem kell a szervezetednek, akkor azt a segítségével le is fogod adni. Hajrá! :)
2014. febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem klasszikus tánc,fashion dance,néha house és hiphop
2014. febr. 8. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!