Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el gyorsabban,...

Amy:D kérdése:

Hogyan érjem el gyorsabban, és mi lenne az ideális testsúly? ;$

Figyelt kérdés
17/L 163cm 63kg...sztem dagi vagyok..pedig odafigyelek, h mit eszek(írom a kalóriákat - egy nap általában 700-800at viszek be) és sportolok is heti 5ször..de nagyon lassan mennek le a kilók(December óta csak 4kilót fogytam)... Tutok vlm módszert amivel többet tudnék leadni? És szerintetek mennyi lenne a magasságomhoz megfelelő tetsúly? Előre is köszi a válaszokat!! :')
2014. febr. 9. 12:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Kb. heti 1 kg fogyással kell számolni, attól azért annyira nem vagy lemaradva. Egy kicsit tényleg sok ez a súly, de ha izmos vagy, lehet hogy nem is sok.


Két dologra gondoltam. Egyrészt ne csak a kilókat mérd, hanem a combod, derekad kerületét is. Nem az a fontos, hogy hány kiló valaki, hanem hogy a súlyából mennyi az izom és mennyi a zsír. Mivel 1 kg zsír sokkal nagyobb helyet foglal, mint 1 kg izom, két ugyanolyan súlyú ember közül az egyik lehet nagyon kövér, a másik sovány, attól függően, hogy a súly mekkora részét adja izom és mekkorát zsír. Ha a derekad, combod, karod, nyakad kerületét is méred, azzal jobb közelítést kapsz.


Másrészt, ha nagyon nem megy, menj orvoshoz, mert lehet, hogy valamilyen anyagcsere betegséged van. Persze előtte még gondod át, hogy összetételét tekintve egészséges-e az étrended, elég intenzív-e a mozgás stb.

2014. febr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!