Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bármelyik felnőtt fogászati...

Bármelyik felnőtt fogászati rendelésre elmehetek?

Figyelt kérdés

III. kerületi lakos vagyok, 5 fogászati rendelési hely van. Vörösvári útihoz tartozom, de oda nem akarok menni.

Ha időpontot kérek, bárhol fogadnak, még ha nem is abba a zónába lakom, akik az orvoshoz tartoznak???



2014. febr. 10. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak az köteles ellátni, akihez tartozol, nálunk pl utca szerint vaguynk orvoshoz beosztva és más nem fogad.
2014. febr. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De ha ugyanabban a kerületben lakom,miért nem látnak el? Nem szabad orvosválasztás van?

Én nem vagyok megelégedve az orvos munkájával, akkor rohadjon ki a fogam, mert maszekot nem tudom megfizetni???!!!

Mikor ellenőrzésen voltam nála, közölte, hogy lenne mit csinálni, de ráér még... És nem is volt hajlandó semmit csinálni!

Most akkor mi van?

2014. febr. 11. 11:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nálunk is ez van, így maszekhoz járunk, bár nagyon húzós így az ára a kezeléseknek, de nem vagyok hajlandó több fogamat elveszíteni.

Régen a körzetünkben bárkihez mehettünk, most csak egy fogorvoshoz. :-(

2014. febr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én azt még megérteném, ha a lakcímeden kívüli kerületben nem lehet menni, na de kerületen belül...

Döbbenet, hogy rendesen fizetem a TB-t, szinte soha nem vagyok beteg, és ilyen alapellátást nem vehetek igénybe... :(

2014. febr. 11. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!