Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik foglalkozik a gyermekho...

Melyik foglalkozik a gyermekhospice-val? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy dokumentumfilm, ami a gyermekhospice ellátásról, illetve az onkológiáról szól. De nem tudom mi a címe, és most szükségem lenen rá. Egyszer a Discovery Channelen, vagy a Life Networkon, esetleg talán a Spektrumon láthattam.

Egy gyermekhospice intézmény, vagy egy gyermek onkológiai osztály mindennapját mutatta be, és többek között arról is szólt, hogy hogyan bírják az ott dolgozók ellátni ezt a feladatkört. Megköszönném ha valaki tudna segíteni a címének a kiderítésében.

(Már elnézést hogy nem a tv műsor kategóriába raktam, de az a szórakozás kategóriában van benne, és lehet hogy csak én vagyok elfogult de nem vitt rá a lelkiismeret hogy abba a kategóriába írjam, mivel szerintem ez nem túl szórakoztató téma... )



2014. febr. 11. 21:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!