Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A búzafűlé étvágyat csinál?

A búzafűlé étvágyat csinál?

Figyelt kérdés

Help!

3 hete lesz hogy iszom és már az első héten éreztem az étvágy növekedését.Normális ez?Én azt olvastam,hogy fogyni lehet tőle.

Állandóan tömöm a majmot egy hónapja :(


2014. febr. 14. 23:45
 1/3 Biofeleség válasza:

Fogyásra én nem használnám, a szervezet tisztítására inkább, de akkor is kúra szerűen (bár hozzáteszem folyamatos használattól sem lesz bajod).

Szerintem ember kérdése, hogy reagálsz rá, én kúraszerűen szoktam csak inni, de akkor nem szoktam éhes lenni tőle, bár én nem szakítom meg a napi ötször keveset és egészségeset elvemet,így lehet nem releváns a tapasztalat, mivel a szervezetem 2-3 óránként kap tápanyagot, nem kell éhesvagyok üzemmódba kapcsolnia.

2014. febr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A le nem csinal etvagyat. Amikor megiszod a szervezet meggyugszik, mert megkap mindent, egyben.


Reggel , este iszom, mas zoldsegekkel egyutt es napkozben nem eszek semmit. Ehes sem vagyok. napkozben megiszok 1liter vizet es jol vagyok.

Meregteleniti a szervezetet az elso 6 honapban. gyogyitja az elso 2 evben es utanna mar csak fiatalitja a szervezetet.

Szemelyesen beszeltem Dr. Brian Clement-tel, aki a temaban elmelyedt, tudja ki O.

40 eve kizarolag leveket iszik. A legtutibb.

2014. jún. 3. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Oh, az elottem szolonak irom.


13kg fogytam 6 honap alatt. Es, igen ajanlom fogyasra is.


Beallitja az optimalis testsulyt. akinek hiznia kell, az azt fog, akinek fogyni azt fog elerni vele.

A hizas is izomban jelentkezik, nem zsirban!!!

2014. jún. 3. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!