Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen szakorvoshoz fordulhato...

Milyen szakorvoshoz fordulhatok a problémámmal?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Mostanában nagyon fel szoktak idegesíteni suliban, mert állandóan beszélgetnek az osztálytársaim órán, többen nem tudunk figyelni. Ez így megy már október óta, de mostanság már kedvem sincs semmihez, néha be is szoktak szólogatni. Nemrég jelentkeztek nálam olyan 'tünetek', mint például, hogy nem kívánom az ételt, úgy kell magamba tömnöm pár falatot naponta, éjszaka többször felébredek, akkor sírni tudnék olyan hangulatom van. Jelenleg 53 kg-ra fogytam le. Nem hiszem, hogy ezt sokáig bírom...

2014. febr. 15. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Válts iskolát.
2014. febr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Járj el pl küzdősportra. Vezesd le a feszültséget. Meg járj el futni heti 4-szer. 30/n
2014. febr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szüleid mit mondanak? Próbálnak segíteni? Forduljatok a helyi nevelési tanácsadóhoz, biztosan kaptok pár tanácsot.
2014. febr. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem csak nagyon stresszes vagy.Lazits egy kicsit vagy amikor hangoskodnak az osztalytarsaid szolj a tanarnak, hogy ultessen az elso padba.A kuzdosport szerintem is jo.Nem kell egybol orvoshoz menned.Nezd a dolgok jo oldalat.Ha a tobbiek hangoskodnak, akkor a tanar tobbszor elismetli a mondanivalojat.:)

Az iskolavaltast sem elleneznem.Ha ilyen rossz az osztalykozosseg.Vagy egyszeruen szolj az osztalyfonokodnek.:)

OPTIM

2015. okt. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!