Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet az alábbi valamilyen...

Lehet az alábbi valamilyen betegség?

Figyelt kérdés
1-2 hete van az, hogy az egyik karom mindig szokott fájni, kivétel nélkül ugyanott. Halánték tájt és a nyakamnál illetve fülem mögött is szoktam ilyet érezni, (elfelejtettem írni, a fejem is szokott ezekkel együtt fájni) mindennapos de eléggé tud zavarni, főleg iskolában. Általában ilyen zsibogó érzés szokott lenni, ennél érthetőbben sajnos nem tudom leírni, mert semmihez nem tudom hasonlítani. Ezek szinte mindig együtt jelentkeznek. Általános iskolás lány vagyok, fejfájást, alacsony vérnyomást anyukámtól örökölhettem . Butaságokat, aminek köze nincs ehhez, nem akarok írni, tippem sincs mi lehet a bajom, de egyre jobban zavar. :( A segítséget előre is köszönöm, de kissebb ötleteknek is nagyon örülnék mi lehet ennek az oka. Nem akarok rögtön rosszra gondolni, de azért egy kicsit aggódok már miért lehet ez.

2014. febr. 17. 16:50
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy cukorbeteg vagyok, és a fájdalmak olyan helyen jelentkeznek, ahol pulzust lehet érezni.
2014. febr. 17. 21:41
 2/2 anonim válasza:
Nos, az igazság, hogy ma már minden okozhatja a fejfájást. Vannak ételek amik kiváltják. A kávé ha nem iszol túl sokat még segít is, hallottam egy trükköt ha a kávéba egy-két csepp citromot csepegtetsz elmúlik a fájdalom, nem valami finom nekem nem annyira segített de valaki esküszik rá és csak ez segít neki. Akkor ha fáj a fejed először próbálj meg enni, de főleg inni vizet kapásból 1 liter víz megivása csökkenti a fájdalmat, nekem legalább is ez is segít. A lelkiállapot pedig a legvalószínűbb, nekem bármi gondom van már fáj a fejem. A fájdalomcsillapítót ha váltogatva szeded nem szoksz rá, vagy hozzá és úgy nem lesz gond. Remélem segítettem valamit. Jobbulást! :)
2014. márc. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!