Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normálisak a vegetáriánusok?

Normálisak a vegetáriánusok?

Figyelt kérdés
Szerintem egyáltalán nem, jajj ne az állatkát annyira sajnálom, ígyis úgyis levágják ha eszi azt a húst ha nem, a húsban sok olyan dolog van ami a zöldségben nem található meg és sokkal értékesebb, ez fordítva is igaz, szerintem aki vegetáriánus, el van kényeztetve, finnyás stb... Jah azt is hallottam hogy a halat meg eszik, nah az is hús akkor azt minek?
2009. dec. 10. 15:07
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
84%

Nem, hülyék! Te vagy a normális!


Nme mindenki azért, mert sajnálja. Van aki csak nem eszik. Nem kell neki.


Aki sajnálja, az szerintem csak képeskönyvből és plüssállatról ismeri.


Én eszek húst, de a (nagy)boltit nem szeretem, mert stresszhormonos, büdös, löttyedt, stb, és érzem.

Kis hentestől vásárolok. De akinek nem kell, ne egye! attól még lehet normális.

Van, aki szegény kakaómunkást sajnálja, ezért nem eszik csokit - és elveszi nyomorulttól azt a kis megélhetést is.

A tesóm nem eszik húst - mert utálja. Az ízét, állagát.

2009. dec. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátnőm évekig nem evett húst, mert nem szerette az ízét. Ennyi.


De nem értem, ha valaki nem úgy viselkedik/azt eszi, amit te, attól már mindjárt dilis?

2009. dec. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Hát azér szerintem eggy jó kis lazannya vagy brassói meghozná a kedvüket minimum(: vagy rántott csirkemell
2009. dec. 10. 15:20
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ide nem jöjjön egy olasz, vagy egy szakács, szívrohamot kapna a "lazannya" szavadtól...
2009. dec. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

Azannya!!Éjjen a lazannya!!!

Nem tudják ezek, mi a jó!


Mellesleg a lazannyában a besamell a jó meg a paradicsom, a húst nem is érzed! BEZZEG A RÁNtott mellecske. Bár avőlegényem nem eszi meg, mert nincs négy lába! Pedig húsevő!

2009. dec. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

Legyen lazannya! Éljen a magyar nyelv és a honosítás!

Hulljanak a taljánok!

2009. dec. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Sok fogyatékos vegetáriánus pártoló xD
2009. dec. 10. 15:31
 8/40 anonim ***** válasza:
86%

Most nem azokról beszélek, akik ki nem állják a húst, és ezért nem eszik. Most a vegetarianizmusról, mint világnézetről lesz szó.

Nem, egy idő után egyáltalán nem kívánják a húst, esetleg nem is emlékeznek az ízére. Számukra a húsevés bűn.

Nagy állatvédők; sokuk gyilkosnak néz minket, és szinte meg tudnának minket ölni, pedig szerintük a szelídség a legfőbb erény.

Ez egy világnézet, aminek hindu gyökerei vannak; egyes hindu irányzatokban kötelező az állatevés tilalma. Vannak kasztok, amik szintén el vannak tiltva az állatok megevésétől, a papi tisztaság jegyében. Állatimádatuk és állatszeretetük megható; ezért is terjedhetett el ez nálunk.

2009. dec. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
44%
Azt hiszik, h menők és felvilágosultak attól, h nem esznek húst, pedig csak a saját szervezetüket teszik tönkre és megfosztják megukat egy csomó finom kajától.
2009. dec. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Elvtárs:D
2009. dec. 10. 17:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!