Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 22 éves vagyok és nagyon...

22 éves vagyok és nagyon hullik a hajam, sőt még őszülök is, szinte fele annyi hajam van mint egy éve volt, kéthavonta járok levágatni a végéből, de elég szörnyű. Orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés
Sokféle gyógynövényes sampont kipróbáltam, vitaminokat, kapszulát, de semmi eredménye sajna. ha összefogom a hajam, akkor látszik nagyon a fejbőröm, mert annyira kevés van. Régen alig bírtam összefogni régen, most meg már szégyellem, mert nagyon feltűnő. Az ősz hajszálak rég jelen vannak sajna, 18 éves korom óta, most már egyre több, akkor azt mondta, a doktornőm, hogy a suli miatt. Túl sokat idegeskedek stb. Ez annyira nem is zavar, csak a hullás. FÉlek, hogy kihullik .
2014. febr. 21. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ezt érdemes lenne kivizsgáltatni. Nincs valahol egy góc, gyulladás? Fog? Azonkívül, nem eszel túl sok édességet,cukrot? az is lehet ok. Mindenképp belsőleg van az ok, a sampon nem sokat számít.
2014. febr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát tavaly sokat voltam fogorvosnál, ilyen gyökérkezelések, tömések miatt. Gócvizsgálat igaz nem volt de lehet rámférne akkor. Oké köszi :) Csak nem tudom ezzel milyen orvoshoz menni.. MÁr, hogy ez olyan apróság, de engem zavar, és nem tudom mit szól ilyen panaszokra egy orvos.. hogy reagálja le hogy képes vagyok ilyennel odamenni.
2014. febr. 21. 20:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez komoly panasz egy 22 évesnél.. Érdemes a körzetinél is, fogorvosnál is megbeszélni. A táplálkozásra is jobban oda kell figyelni. A vitaminok nem annyira jók, mint az eredeti állapotban található vitaminok.

Próbáld meg a BÉRES+-szedni + C-vitaminnal együtt kell szedni, az aktivizálja. Abban nyomelemek vannak, gyakorta azok hiányoznak. Ezek a növények már olyan értékesek, mint amit régen a földbe termesztettek, kiszedték, megfőzték. Sokszor már nem is földben, hanem vmi geotextilián termesztik, utaztatják,hűtőházakba pakolják stb.

Hosszú? a hajból jó havonta egy-két centit vágni, ahogy a fű, a haj is erősödik ettől.

2014. febr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Nem annyira hosszú kicsit a vállam alá ér, de sokkal hosszabb volt, csak annyira töredezett, hogy mindig levágattam, decemberben voltam utoljára fodrásznál de már megint katasztrófa. Majd kipróbálom a bérest, c vitamint azt már szedek. FOgorvoshoz egy hónap múlva kell visszamennem, úgyhogy mindenféleképp megbeszélem vele is. Köszi neked! :)
2014. febr. 21. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!