Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert kezdhetett el fajni a...

Miert kezdhetett el fajni a combom minden kulonosebb ok nelkul?

Figyelt kérdés
Nem serultem meg es nem emlekszem, hogy meghuzodott volna. Kb. 2-3 napja kezdodott. A jobb combom kulso fele faj es neha felsugarzik a csipombe es a fenek reszre. Nem allando fajdalom, van amikor mozgas hatasara indul el...de van, hogy nyugalmi allapotban is erzem. Fiatal vagyok, 27 eves. Van valakinek otlete mitol lehet, vagy tapasztaltatok hasonlot? Koszi...

2014. febr. 25. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet érrendszeri betegség, lehet SM betegség(az 20on éves korban jelenik meg)
2014. febr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Simán lehet bélproblémáktól is: aranyér, puffadás, székrekedés vagy épp krónikus hasmenés..stb.


Masszírozd meg a bokád feletti részt is, hátul, az Achilles-ín mindkét oldalán. Ott érzel-e fájdalmat?

2014. febr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, ott semmi! Most voltam boltban( kb.10 perc seta+ a vasarlas) es most kevesbe erzem, mintha jobb lenne! Fura :/
2014. febr. 25. 13:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Az SM autoimmun nyavalya, azt ki lehet szűrni vérképpel, csak több százezer forint a vizsgálat, ha nincs TB-d. Ha van, ingyenes. De az orvosok pont azért, mert drága, és macerás (hevítik a vért meg ilyenek..)nem szívesen végzik el.


Figyelgesd magad, hátha elmúlik, ha nem, menj orvoshoz!

2014. febr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez semmi ilyen komolyabb. Minimum izomláz, vagy úgy húzódott meg, hogy nem vetted észre, mert valami teljesen mással voltál elfolalva.
2014. febr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!