Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Be van dugulva a fulem. Mit...

Patrii*-* kérdése:

Be van dugulva a fulem. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Tegnap deltol be van dugulva a fulem. Igaz most nem reg megfaztam egy kicsit. De nem faj a fulem csak ugy zug mint amikor a tv-t bekapcsoljak. Mit csinaljak? Nagyon zavar! Holnap megyek korhazba(mas dolog miatt) igy csak penteken tudnek elmenni ful orr gegeszetre. Kerlek segitsetek hogy van e valami jo modszeretek. Egyebkent probalkoztam olyanokkal hogy pl: nagyokat asitok vagy befogom az orrom de probalom kifujni a levegot. Kerlek segitsetek! Koszonom! Bocsanat az ekezet hianyaert de telefonrol vagyok.

2014. febr. 25. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbálj ki a gőzölést, orrcseppet (Novorin, Nasivin), vagy infralámpázz, talán péntekig így kibírod.
2014. febr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gőzölés talán segít és orrcsepp.
2014. febr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom!!:)
2014. febr. 25. 15:57
 4/8 A kérdező kommentje:
Jaj azt elfelejtettem mondani hogy kocsiba dugult be a fulem
2014. febr. 25. 15:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy hol dugult be, szerintem a nátha ment rá, pénteken menj a fülészetre.
2014. febr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben,koszonom!:/ :)
2014. febr. 25. 16:14
 7/8 anonim ***** válasza:
ha kocsiba dugult be a füled (nekem is ott szokott) akkor próbáld meg azt hogy befogod az orrod szád és erősen fújsz...(de persze nem engeded ki a levegőt sehol) ettől nekem mindig kidugul :))
2014. febr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi, mar probaltam de nem sikerult:( de koszonom:))
2014. febr. 25. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!