Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Párologtatáshoz 26%-os sóoldat...

Párologtatáshoz 26%-os sóoldatot hogyan csinálhatok házilag? Mennyit tegyek az edénybe? Pontos arányokra lenne szükségem!

Figyelt kérdés

Nagyon száraz a lakásunk levegője, és sem én, sem a gyerekek nem bírjuk, sokat köhögünk. Párologtatáshoz a 26%-os sóoldatot ajánlották, megnéztem több weboldalon is, de nekem nem egyértelműek az arányok, és azt sem tudom, hogy az elkészült oldatból mennyit kell tennem az edénybe, hogy egész napig kitartson. Az egyik érintett helyiség szoba-nappali-étkező egybenyitva, a másik pedig egy kisebb szoba. Ha nem muszáj, nem vennék párologtató készüléket, ha egy edénnyel a radiátoron is meg lehet oldani.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. febr. 27. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Most milyen jó lenne, ha figyeltél volna kémián, mikor a tömegszázalékos számításokat tanultátok...
2014. febr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, valóban jó lenne. Igen, tudom, hogy az én tudatlanságomról van szó. Csak tudod, azzal, hogy beismertem, ÉS segítséget (nem szemét megjegyzéseket) kértem, én már jó úton vagyok: te elmondhatod ezt magadról? A kérdés költői.

Hálás lennék egy valóban használható válaszért.

2014. febr. 27. 19:55
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Itt részletesen le van írva, olvasd végig!

2014. febr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!