Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Használhatok gyógyszertári...

Használhatok gyógyszertári izzadásgátlót? (pl exodor, vagy a naturlandos verziót? )

Figyelt kérdés

Igazából annyira nem vagyok izzadós, de unom már hogy a hónaljam mindig izzadt és a ruhám meg nedves. A bolti dezodorok csak arra jók, hogy illatosak, de semmit nem ér.


Azt szeretném, ha frissen és üdén elindulok otthonról, akkor legalább délutánig kitartson és ne legyen büdös, izzadt szagom.


2014. febr. 27. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Pedig ha a boltik nem használnak, akkor izzadós vagy.

Persze, használhatsz gyógyszertárit.

2014. febr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
olyat vegyél aminek az összetevői között aluminium van
2014. febr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de tényleg nem vészes. nem csurog rólam patakokban csak zavar hogy nap közben/végére már nincs az a reggeli üdeség.
2014. febr. 27. 20:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Exodort használtam egy ideig, de aztán leálltam vele, hogy nagyon erős vegyszer. Tény, hogy egy gombostűfejnyi izzadtságfolt nem volt a ruháim hónalj részén, de nem biztos, hogy hosszútávon megérte volna. Ja, és nem tüntette el a bűzt, csak a hónaljfoltot!
2014. febr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!