Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16 eves lany vagyok es a...

16 eves lany vagyok es a mellim alig nottek meg csak nem is kerek :s Viszonylag koran ertem. Eseteg tudtok olyan gyogyszert kremet ami segithet? Fogok meg mellbe fejlodni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 1. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs semmilyen gyógyszer vagy krém, amitől nő a mell. Minden nőnek akkora melle van, amekkora genetikailag adódott neki. Bár hízás, terhesség, szülés még változtathat a méreten, a formán, de ha valaki eleve kis mellűnek van genetikailag bekódolva, annak sosem lesz nagy melle.

Tehát még ugyan fejlődésben vagy, de nem biztos, hogy túl sokat fog még nőni a melled.

Nekem 18 éves koromig B kosaras volt a mellméretem, ami hízás, illetve később a terhesség-szülés után C kosárméretre módosult. Aztán ahogy lefogytam mondjuk ez a C kosárméret megmaradt. De ettől nagyobb mellem sosem volt és nem is lesz. Kisebb még lehet további fogyásból kifolyólag, de nagyobb biztosan nem lehetett volna sosem. Most meg már nem is lesz, mert már nem vagyok fejlődésben.

2014. márc. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs erre semmilyen szer! A mellméret genetikai adottság! Egyébként kb. 20 éves korodig nőhet a melled, de nem attól leszel szép és értékes, hogy nagy melled van!
2014. márc. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem attol leszek szep. De azert orulnek ha lrnnr valami. Anyamnak kb D-s kosaras hat en abbol nem orokoltem semmit..
2014. márc. 1. 21:51
 4/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nem biztos, hogy Anyukád mellméretét öröklöd. Lehet, hogy más nőrokonodét.
2014. márc. 2. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha meg akkor meg fog nem csak az számit!! :)
2014. márc. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!