Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Karácsonyra tetoválást szeretn...

Karácsonyra tetoválást szeretnék, de nagyon, anyut rá is tudtam venni, azt mondta hogy tőle azt kapok, de változott a véleménye mert lehet hogy allergiás leszek, és satöbbi. Hogyan tudnám meggyőzni az ellenkezőjéről?

Figyelt kérdés
Már mondtam neki hogy előtte csinálnak próbát, hogy van e allergiám vagy nincs, de hajthatatlan. Nagyon szeretném azt a tetkót! Mit tegyek?
2009. dec. 12. 17:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? És tisztában vagy vele, hogy 5 év múlva utálni fogod és egy csomó pénzt költessz arra, hogy leszedjék?
2009. dec. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, és szerintem nem fogom utálni, nagyon sok olyan embert ismerek akinek van tetkója már nem öt éve hanem akár 10 éve is és mégsem utálja
2009. dec. 12. 17:40
 3/12 anonim ***** válasza:
26%

én fémallergiás vagyok és semmi bajom se lett tőle. a mai festékek nem okoznak allergiát.

szerintem meg az ő döntése, hogy mit csinál. az ilyen kérdéseknél mindig felbukkannak a nagyokosak, akik harsogják, hogy úgyis utálni fogod. maximum az dumáljon, akinek van és megutálta. nem az, akinek halvány lila gőze sincs róla.

2009. dec. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
csinálnak előtte tesztet, ne aggódj.Hova szeretnéd?Mit? Lehet meggyőzhető lenne anyukád, ha közös megegyezéssel egy szolidabbat választanál egy "privát" helyre, ahol nem látszik ki egy átlagos ruhából.
2009. dec. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát a csípőmre szeretnék, de mindenképp a csont alá, és csak 3-4 db kisebb csillagot, ami alig látszik ki a nadrágból. Ebbe még bele is menne, csak hát hogy allergia meg satöbbi satöbbi...
2009. dec. 12. 19:25
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Tesztet csinálnak, szóval, ha allergiás lennél úgyis kiderülne előtte, nem kell ezen idegeskedni :).

Ha meg később megunnád a csillagokat lehet helyette más csináltatni.Ha budapesti vagy tudok egy nagyon-nagyon ügyes tetoválót :D!Honlapjuk is van, szóval linket is tudok küldeni :)

2009. dec. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 17 evesen jol gondold meg, hogy csinaltatni akarsz-e tetovalast.Meg par evig noni fogsz, ezzel egyutt ugyebar a borod is fog, tehat van esely arra-plane csiponel-, hogy a tetovalasod is deformalodik.

Nehany tintaban, viragpor van(allitolag), ezert okozhat allergiat.De gondolj csak bele, nem egeszseges az, hogy tintat tetetsz a borod ala.Ill. gondlokodj el azon, (ha lany vagy), hogy egyszer nagy valoszinuseggel(meg ha most nem is igy gondolod)szulni fogsz. Akkor is tagulni fog majd a borod, szinten deformalodhat..Utana pedig megoregszel, akkor meg megereszkedik, es nem hiszem, hogy az esztetikus latvany lenne.

Nem lebeszelni akarlak(akarmennyire is ugy tunik), de jol fontold meg, esetleg kerdezz meg egy orvost.

18/L

2009. dec. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

Meg ne haragudj, nem azért jöttem, hogy megmondjam itt a frankót, de nekem volt olyan szépészeti beavatkozásom, ami elvileg jelentéktelenebb, mint egy tetkó, mégis erősen megbántam... és persze nincs mit tenni vele.


A csillagos tetkó kicsit szajhásnak tűnik első olvasatra... nehogy te is annak érezd majd később, vagy esetleg valami főnököd....


(Én pl. nem vennék föl munkaerőnek csillagos csajt, de az én vagyok, viszont lehetnek mások is így, előre nem lehet tudni, de talán jobb vigyázni. Mindenesetre most nem vagy tetoválva és most még tuti, hogy ez nem hátrány, utána már lehet az, mérlegelni kell)

2009. dec. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát én nem gondolom szajhásnak, de azért köszönöm a hozzászólást :)
2009. dec. 15. 17:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen ezek a csípőre tetovált nonfiguratív dolgok, meg csillagocskák elég cikik... Az összes buta pics@nak ilyen van. Úgyis hívják ezt, hogy ribanc matrica :) Egy tetkónak akkor van értelme, ha az embernek már többé-kevésbé kialakult az egyénisége, világnézete, személyisége. 17 évesen ez még nincs így, nem is lehet. Én 28 vagyok és 10 éve készülök rá, hogy csináltassak. De ha belegondolok, hogy 10 éve mit akartam magamra varratni, akkor örülök, hogy nem tettem. Már kezd kikristályosodni a dolog, de még mindig nem az igazi. Csillagocskáknak semmi értelme, nincs mögötte semmilyen gondolat, csak egy kósza fellángolás, hogy húúúú de gizda. De a divat elmúlik, a csillagok meg maradnak. Persze a te tested, de más jól berugni 14 évesen, és utólag jót röhögni rajta, hogy mekkora poén volt, mint magamra varratni valamit egy életre...
2009. dec. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!