Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetek a tág pupilla ellen?

Mit tehetek a tág pupilla ellen?

Figyelt kérdés
A rendőrök megállítottak és azt hitték drogozok mert nagy volt a pupillám, de közbe semmit se szedtem se nem ittam alkoholt. Nagyon kellemetlen volt.

#pupilla #vére szem #nagy pupilla
2014. márc. 9. 11:09
 1/4 anonim válasza:

Nekem is mindig tag gyermek korom ota. Ugye a feny kovetkeztere tagul illetve szukul. Igaz az en szemem kepes nagy pupillakat produkalni normalis napfenyben is. Kek szemu vagyok es megfigyeltem, hogy mas kek szemu emberknek is olyanok a pupillaik :D

De ezert leallitsanak a rendorok? Diszkriminacionak vennem. Amugy nem lehet ellene semmit tenni tudomasom szerint.

2014. márc. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én is kék szemű vagyok, amúgy nem ez miatt állítottak meg.

Csak ez miatt szondáztattak és megmotoztak.

2014. márc. 9. 21:40
 3/4 anonim válasza:

elso vagyok

en ezt a jelenseget inkabb kek szemu embereknel lattam

nem lehet valtoztatni rajta, pedig en is szeretnem…. az a fekete pupilla eltakarja azt a szep keket :(

2014. márc. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Rgen a nagy pupillaju emberek voltak a legszebbek. Orulj neki.
2014. márc. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!