Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Ha beveszek 8 db 0-25 ös frontint és 1 db 0,5.-et mibajom lehet?:) meg soha nem vettem be !:) legyszi valaszoljatok mert fontos lenne

2014. márc. 11. 14:40
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsánat * 0,25
2014. márc. 11. 14:41
 2/6 anonim ***** válasza:
maximum elalszol, de ennyit nem szabad ennyit egyszerre. Én szedtem de napi 3x a 1mg-at.. És nekem lelki oka volt. Ne csinálj hülyeséget!
2014. márc. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem is lelki okom van:) betegség, szerelem, csalódás, nem tudom mi értelme van az életemnek
2014. márc. 11. 15:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, nem ennyi a terápiás adagja! :-D Bármi is a gondod, szerinted a Frontin megoldja? Legfeljebb folyamatosan alszol tőle. De a problémával akkor is neked kell szembe nézni! És megoldani is. Nem jobb lenne rögtön szembesülni vele?!
2014. márc. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És ez hogyan jött ki, hogy pont ennyit veszel be? Ennyi maradt az üvegcsében?

Vegyél be 1 db 0,25-öst vagy 0,5-öst és meglátod, hogy "szűzen" még az is szépen leüt. Nem jóllakni kell vele.

2014. márc. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát ennyi maradt úgy mond a kezemben :) 3 tól már azért kicsit kába voltam de király érzés volt :) annyira nem figyeltem a problémámra:)
2014. márc. 15. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!