Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha hátamon fekszek behajlított...

Ha hátamon fekszek behajlított lábbal, felemelem, és kiegyenesítem, akkor vmennyire fáj, és mintha valamin átugrana a térdkalácsom. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Tehát mintha valami idegkötegen hajlana át, és kézre is érezni, hogy ott 'ugrik' egyet. Ha jobban fogom a lábam, akkor nincs ilyen gond.
2014. márc. 18. 08:39
 1/4 A kérdező kommentje:

ja és csak az egyik lábam, amit januárba műtöttek, nem tudom ahhoz lehet-e köze, vagy esetleg egy nem várt 'mellékhatása'

de remélem h elmúlik :S

2014. márc. 18. 09:04
 2/4 anonim ***** válasza:
Mint laikus, azt tanácsolnám, menj vissza az orvoshoz. Lehet, hogy alacsony a csontsűrűséged, vagy nincs elég folyadék a porcok között. Igyál sok folyadékot, napozz sokat a D vitamin miatt, egyél magas kalcium tartalmú ételeket.
2014. márc. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Volt nekem is ilyen, amikor sokat fociztam betonon. Megröntgenezték, hümmögtek, ráírták a papírra, hogy ugrótérd (ami szerintem tökre más), aztán annyiban hagytuk a dolgot. Abbahagytam a futást pár évre, aztán amikor újra kezdtem már nem volt. Csak hogy valami bíztatót is írjak.


Ha műtötték a lábad, akkor ahogy az előző hozzászóló is írja, a legésszerűbb, ha visszamész az orvosodhoz, és megkérded, hogy ennek mi az oka. Ritkán előfordulhatnak műtéti szövődmények, de akár az is lehet, hogy ez teljesen természetes még pár hónapig, amíg teljesen meggyógyul a lábad.

2015. jan. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

na a fájdalom elmúlt nyáron kb, helyébe kattogás lépett, amire azt mondta a doki, hogy ez lehet meg is marad, ezzel jár(hat) a szalag+porcműtét

még annyit mondott h ha megint 105%osan versenyformában leszek, combizom megerősödhet annyira, hogy tompulhat a kattogás

2015. jan. 6. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!