Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minél többen írjatok akik...

Minél többen írjatok akik tudnak a terhességről elég sok mindent? Az vagyok vagy csak beteg?

Figyelt kérdés

Az egész december 12.-én történt, lefeküdtem a barátommal, óvszerrel védekeztünk, nem szakadt ki, mielőtt elment volna, mindig kiveszi, nem ez az az első szex.

Teltek a napok, igazából vártam hogy megjöjjön már, mert mindig van bennem egy kis félelem, nagyon fájt a hasam, mintha hányingerem lett volna közben , ami mindig átment böfögésbe !

( nyáron ugyan ez volt, mikor először szexeltünk késett a menstruációm, de előtte is nagyon hányingerem volt, és csak böfögni tudtam)

Január 1-jén kimentem a tűzijátékra, leültem egy hideg padra, kb 1 órát ülhettem ott .. de ami érdekes hogy január 1 előtt is rosszul voltam, így nem tudom megmagyarázni mi lehet ez.

Gondolom itt felfázhattam, mert rá 3-4 napra rettenetesen elkezdett fájni a gerincem mellett jobb, bal oldalon a vesém.

jött megint a hányinger a pöfögéssel, szédülés, majdnem minden napos fejfájás. napokig sírtam, hogy nem lehetek terhes ez egyszerűen lehetetlen , vettem 2 tesztet a barátnőmmel, szinte biztos voltam benne hogy az vagyok a tűnetek miatt !

A teszt negatív ! menstruációm megjött .. 6 nap késéssel.

elmúlt a mestruáció, de még mindig nagyon rosszul voltam, egyik reggel megcsináltam a 2. tesztet hogy ha már megvan megcsinálom, meg reggeli vízeletből pontosabb, szintén negatív lett.

a tünetek folyamatosan megvoltak, hozzá jött has égés, jobb oldali hasi szúrás, székrekedés, de több hasmenés a mai napig.

megjött a 2. mestruációm is, de a tünetek csak megvoltak, a neten pedig olvastam hogy vannak akik terhesen is menstruálnak, kétségbeestem, vettem még egy tesztet, de másfajtát ami szintén negatív lett.

3. mestruáció is megjött..

anya furcsálta a vese tájékán a fájdalmam, nagy szégyenemre egy tesztet nyomott a kezembe ami megint negatív lett.

eddig mindig megjött a menstruációm, és 4 negatív tesztet csináltam.

most kellene 15 hetesnek lennem, de nincs hasam, rendesen be tudom nyomni/húzni a hasam, de szerintem fel vagyok puffadva mert olyan teltség érzetem van.

lassan 1 hete pedig olyan mintha mozogna valami a hasban, mintha a buborékok puffogatnának.

nem értem, valaki segítsen már ez lehetetlen. van valami aminek hasonlóak a tűnetei mint a terhességnek ?

valaki megnyugtatna, 3 honapja minden nap sírok, és nem értem


egy 18 éves lány


2014. márc. 19. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, egy 15 hetes terhességet, de már egy 6 heteset is kimutatna a teszt biztosan. De ha ennyire aggódsz menj el nőgyógyászhoz, ő biztosan meg tud nyugtatni.
2014. márc. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem vagy terhes, de valami baj lehet az emésztéseddel.
2014. márc. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tuti nem vagy terhes, nőgyógyász helyett inkább a háziorvosodhoz menj elsőként. Ő majd megmondja, hogyan tovább. Nem is értem, hogy az orvos, mint kézenfekvő, miért nem jutott eddig az eszedbe.
2014. márc. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. márc. 19. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!