Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 12 éves lány vagyok.150 cm...

12 éves lány vagyok.150 cm magas és 40 kg (azóta lehet már híztam vagy fogytam az utóbbit nem hiszem mert mostanában ellustultam) Szerintetek kb milyen magas leszek?

Figyelt kérdés
Édesanyám 162-163 cm duci viszont kiskorában vékony volt,apám meg 183 kiskorában ő is duci volt de már ilyen átlagos mackós :D én vékony lettem.(szerencsére) :) 170 cm szeretnék lenni minimum ,maximum pedig 172 cm. Szerintetek lehetek ennyi?Valamint azért mondtam,hogy duci meg ilyenek ,hogy szerintetek normális ez a 40 kg mert az osztálytársaim nem hiszik el mert,hogy én vékony vagyok meg ilyenek.Szerintettek normális ez a súly?(Gondolom igen,hisz nagyon sok 12 éves annyi mint én)

2014. márc. 21. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
testsúlyod normális :) lehet inkább még vékonyabb is vagy az átlagnál... tehát fogyózni nehogy akarj! :) magasságod ... mivel apukád elég magas, ezért igen lehetsz 170cm :) de igazából ezt előre nem lehet megmondani... pár év és kiderül meddig nősz még :)
2014. márc. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy milyen magas leszel nem tudom, de a testalkatod most normális, egészséges! Ez pont a megfelelő súly a magasságodhoz!
2014. márc. 22. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Hát igen lehet viszont idegesít,hogy azt mondják,hogy én nem lehetek 40 kg hiszen vékony vagyok....na de mindegy mert szerintem ez pont normális.Majd meglátjuk a magasságom...
2014. márc. 22. 11:52
 4/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Akkor van jó súlyod, ha mindig az éppen aktuális magasságodból 110-et vonsz le. Tehát ha 150 centi vagy, akkor 40 kiló a normális.
2014. márc. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor jó.De amikor mértem magam még 147 cm 40 kg voltam most vagyok 150 azóta már biztos híztam...akkor normális?
2014. márc. 22. 12:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Megint a 2. voltam.
2014. márc. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben.
2014. márc. 22. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!