Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt ilyen ember, akinek...

Van itt ilyen ember, akinek már vágták ki az anyajegyét?

Figyelt kérdés
Milyen érzés volt? Nekem is kifogják vágni és nagyon félek :(

2014. márc. 25. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem, de egy ismerősömnek volt.

A hátáról és a hasáról is szedtek le neki. Kapott egy pici érzéstelenítőt, nem érzett semmit. Varratszedésre kellett csak visszamennie, de azt mondta, az sem volt vészes. :)

Remélem megnyugodtál.

2014. márc. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen koszonom szépen a választ :) Nekem a karom kozepérol fogják leszedni. Ha ott megpiszkálják ott már fáj :/ pl: tegnap voltam no gyogyásznál meg vizsgálta azota ha kinyujtom a kezem bele szúr pedig nem is csinált semmit :S tobbszor volt már ilyen
2014. márc. 25. 20:01
 3/5 anonim ***** válasza:
mivel el volt érzéstelenitve igy semmit nem éreztem legfeljebb kis matatást. utána kicsit huzodott amig benne volt a varrat és mivel a derekamon volt igy az első napokban érzékeny volt a mozdulatokra, nem olyan volt mitn egy kar amit em mozditasz legfeljebb de nem volt vészes.
2014. márc. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen :) azt nem tudja valaki ,hogy ki-e írnak tornárol?
2014. márc. 25. 20:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szedték le. Az arcomon volt ugyan, de a hátamról is szedtek, de mindkét esetben kb. 2-3 hétig nem tornázhattam, a varratok miatt.
2014. márc. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!