Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valakinek van kedve errol...

Valakinek van kedve errol beszelni?

Figyelt kérdés
Eloszor is elnezest a buta kerdesert de kivancsi lettem valamire.Itt egyszer valaki kerdezte,hogy ot szem extasy halalos e.A valaszok zome igen volt.Valamelyik nap talalkoztam az orvosommal es o azt mondta nem.Tudom,hogy hulyeseg csak erdekelne a velemenyetek.
2014. márc. 28. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az utcán vett drogokkal az a gond, hogy a hatóanyagtartalom (tisztasági fok) szinte mindig ismeretlen. Lehet, h ami tablettát megveszel, a háromnegyede liszt vagy keményítő vagy fűrészpor, hogy többet tudjanak eladni neked. Így lehet a dokidnak is igaza meg a válaszolóknak is.
2014. márc. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ertem mar!!Koszonom a valaszt. :D
2014. márc. 28. 22:15
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, itt szokott a gond lenni, mikor mondjuk véletlenül egy olyanba botlik valaki, ami mondjuk teljesen tiszta, és hirtelen teljes adagot kap be az anyagból... arról nem beszélve, hogy mindenki máshogy reagál rá, könnyen lehet, hogy egy kevés is végzetes lehet, az árusok nem fogják a mellékhatásokat felsorolni vásárláskor...
2014. márc. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!