Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miből gondoljátok, hogy a...

Miből gondoljátok, hogy a fehér sensitive öblítők meg a baby mosószerek valóban szenzitívek?

Figyelt kérdés
Még több vegyszer van benne mint a simában, mivel más vegyszerekkel vonnak ki pár dolgot belőle, de úgy, hogy kb 5x annyi rosszabb kerül bele. Vegyész nagynéném ma világosított fel, aki az unilevernél dolgozik.
2014. márc. 29. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
biztosan nem azok :( vegyszerek azok is
2014. márc. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az unilever kis hazánkban nem is forgalmaz mosóport. Véletlenül pont más versenytársakról és azok termékeiről van rossz véleménye?
2014. márc. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy több benne a vegyszer, de mióta ezeket használom a mi ruháinkhoz is, kevésbé jön elő a férjem ekcémája, így inkább nem térek át másra a fiam ruháinál sem.
2014. márc. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó ,hogy mondod, én eddig sem hittem ezekben igazából,és szinte mindenből ugyan azt kapja a babám mint amit mi is használunk. De eddig szar anyának tartottak ezért, de most már van rá "bizonyítékom" hogy azok sem jobb termékek amik a babáknak vannak szánva. :D Én amúgy minden terméket pelenka, popsikrém (bár abból inkább gyógyszertárit használok), popsitörlő, mosószer, öblítő, babavíz, babaétel, zöldségek amikből főzök neki stb stb. Mindig váltogatom, máshol veszem, hogy ne egy helyről származó méreg gyűljön fel.
2014. márc. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!