Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen fehérjét vegyek?...

Milyen fehérjét vegyek? Melyik a legjobb minoségu? Segít a hízásban? Akkor is használ, ha nem spotolok igazán, csak tonázok és futok.

Figyelt kérdés
Nem is a testépítés a célom, csak kicsit hízni szeretnék. Lány vagyok, és van egy jó izomzatom, de emellet elég vékony ,alig van rajtam zsír. Hiába eszek állandóan, nem hízok.

2014. márc. 30. 22:17
 1/3 anonim válasza:

ha csak kifejezetten hízni akarsz, és nem sport miatt vennél ilyet, akkor nem muszáj(főleg hogy nincs is célod ezzel, pl a sport),érdemesebb többet enni, több szénhidrátot, amibe az édességek is beletartoznak.

Ha mindenféleképpen venni akarsz, akkor inkább tömegnövelőt vegyél(bár ha sportolnál, azt írnám fehérjét vegyél), nem kell otthon még külön hozzá dextrózt keverned, magában fogyasztva, meg úgysem híznál tőle semmit sem szinte, hiszen ez is csak egy tápanyag.

azt javasolnám, hogy heti 3 alkalommal mozogj fél óra és egy óra közti mennyiséget, és utána igyál meg egy adag tömegnövelőt(amiből 30%os fehérjetartalmút vegyél), mert stimulus nélkül, még a tápszer se fog nagyon beépülni.

2014. márc. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszonom, megfogadom a tanácsodat. Eleget mozgok szerintem, általában biciklivel járok munkába is. És szerintem eleget eszek, édeséget is mindennap. Az elobb vacsora után megittam egy liter kakaót.
2014. márc. 30. 23:05
 3/3 anonim ***** válasza:

nem ártana valami rendes étrend - sok utánaolvasás után, mert ez nem olyan téma, amit itt pár mondatban ki lehetne fejteni. Nem célszerű gyorsan felszívódó szénhidrátokkal tömni magunkat.


A fehérjepor és a tömegnövelő csak kaják porított formában, nincs "hatása", csak olyan, mintha többet ennél. Ha tudsz többet enni, akkor nem kell ilyet venni (bár egyes termékek, pl. a Myprotein alap fehérjéi már olcsó húsárban vannak, tehát anyagilag nem rosszak).


A bicajszerű monotonabb mozgást pedig kéne kajával pótolni, mert csak szívja el az energiát.

2014. márc. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!