Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrcsepp függő vagyok. Legaláb...

Orrcsepp függő vagyok. Legalább 10 éve használom most elhatároztam, hogy végleg leteszem.4 napja nem cseppentettem, csak sós vizet, de félek az éjszakáktól mert rendszerint amint lefekszek bedugul az orrom. Mit használjak? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 1. 07:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne használj semmit!!!! Sós vizet sem!!! Ha bedugul orrod,a szádon vedd a levegőt!
2014. ápr. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Türelem, a sós víz majd rendbehozza, de azt se használd túl sűrűn.

Persze egy gégészeti és fogászati szűrés sem ártana, hogy nincs-e a hátterében valamilyen gond.

2014. ápr. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
porallergiám, van meg asztmám de az nem előre haladott stádiumú.
2014. ápr. 1. 08:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen hosszú ideig orrcsepp használata már káros hatással lehet. De ajánlatos lenne egy alternatív orvosi kivizsgálás, mivel nálad lelki problémáról is lehetne szó.
2014. ápr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha porallergiád és asztmád van, akkor sajna nem fogsz megszabadulni az orrdugulástól, sem orrcseppel, sem anélkül, ezért inkább hagyd el az orrcseppet, és ajánlom neked a sópipát, esténként negyed órát sópipázz és kicsit enyhül majd a betegséged.
2014. ápr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ma reggel a Morning Showban (Class fm) hallottam, hogy a Vadon Jani is allergiával küzd és mindig orrspray-t használ, amire Balázs mondta neki, hogy próbálja ki a homeopátiát. Ezek a gyógyszerek úgy hallottam, hogy sok mindenre jók és teljesen meg is szüntetik az allergiás orrdugulást. Esetleg kérj tanácsot egy orvostól, aki foglalkozik homeopátiás gyógyszerekkel, hátha használ..
2014. ápr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!