Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S. még télen megnyomta...

S. O. S. még télen megnyomta a csizma a nagylábujjamat a lábamon, akkor belilult, és elkezdett alatta egy új köröm nőni, de úgy látom mintha nem egészségesen nőne alatta, mintha kicsit befelé nőne?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mi a teendő? a régi köröm nem engedi nőni alatta? vagy várjam meg amíg teljesen kinő? nem lehet gyorsítani a folyamatot?
2014. ápr. 1. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Én levágtam a lila részt, ahogy tudtam, meg lereszeltem.
2014. ápr. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de nekem már új köröm nő alatta és a régi le fog esni. csak attól félek h a régi nem engedi kinőni az újat és emiatt befelé fog nőni
2014. ápr. 1. 12:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is nőtt az új, azért vágtam le a régit, ahogy tudtam, amikor már mozgott.
2014. ápr. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ja, értem. nekem is már mozog egy ideje , de még annyira nem akar lejönni, akkoris leszedjem?
2014. ápr. 1. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!