Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A köldök piercing szúrása...

A köldök piercing szúrása mennyire fájdalmas, ha csak érzéstelenítő krémmel kenik be?

Figyelt kérdés
Nem használhatnak injekciót, mert allergiás roham léphet fel mert még sosem kaptam :| de nagyon kíváncsi vagyok hogy mennyire fog így fájni, vagy mennyire lesz kellemetlen a piercing szúrás

2014. ápr. 3. 18:58
 1/3 anonim válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem fájt. Viszont hallottam olyat is akinek vérzett és bevörösödött. Nekem nagyjából annyi volt mint ha egy darázs csípett volna. Egyébként nem kenték be nekem semmivel. Szóval ha tudod, hogy magas a fájdalom küszöböd, akkor nem lesz vele baj.
2014. ápr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
nekem csak az fájt amikor a tű kijött az alsó lyukon,de nem vészes,utána kicsit vörös volt körülötte ,amúgy nem kente be semmivel csak fertőtlenítővel.
2014. ápr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Nekem fujt ra jegspray-t es semmit nem ereztem egy kis nyomason kivul(mondjuk nekem magas a fajdalomkuszobom), de, ha elore szolsz a piercernek, hogy te egy kicsit nyugos paciens vagy, akkor tuti kapsz erzestelenitot:)
2014. máj. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!