Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Igazságos, hogy a doki nem...

Igazságos, hogy a doki nem adott igazolást keddre?

Figyelt kérdés
Múlthét szombat óta beteg vagyok, hétfőn még mentem suliba. Kedden 1 órától volt rendelés, én fél 1kor telefonáltam időpontért (mert a háziorvosomhoz időpont kell!!!), de azt mondták, szerdára tudnak csak adni. Elmentem szerdán, kaptam gyógyszert. Ma kellett visszamennem. Kértem keddre is igazolást, azt mondta az asszisztens (doki ott sem volt), hogy ő csak szerdától tud adni, mert akkor voltam náluk, és ő nagyon sajnálja, de én a telefonban nem mondtam neki, hogy nem voltam suliban. Kicsit kiakadtam, mert nem az én hibám, hogy nem tudtam kedden menni. Kedden is ugyanolyan beteg voltam, mint ma. Persze, tudom igazolni azt az 1 napot szülőivel, de akkor sem tartom fernek.
2009. dec. 19. 09:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szólni kellett volna, hogy nem tudtál suliba menni mert rosszul érzed magad, akkor kaptál volna rá igazolást. De így azt is hihette, hogy kedden csak lógni akartál.

Vannak ilyen aszisztensek sejnos! De miért nem mondtad a dokinak? Neki azért több joga van eldönteni, mire ad igazolást.

2009. dec. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Az asszisztensnek tuti nincs gyereke,és persze mindenkinél okosabb:)
2009. dec. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Voltam olyan naiv, hogyha kedden telefonálok, és mondom, hogy én délután szeretnék menni rendelésre, akkor neki egyértelmű, hogy beteg vagyok. Szóltam szerdán, hogy hétfőn voltam csak suliban. A doktor úr legközelebb csak hétfőn lesz. De nem megyek vissza hisztizni.


Az asszisztens kb. 30 éves lehet, vagy annyi sem. És biztosan nincs gyereke.

2009. dec. 19. 10:01
 4/12 anonim ***** válasza:
de szar lehet egy ilyen orvos :D én bármikorra kérek visszamenőleg igazolást mindig kapok :D
2009. dec. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Eddig én is kaptam. De most nem. És az asszisztens "nagyon sajnálja". Sokra megyek vele...
2009. dec. 19. 10:04
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben visszamennék, mert ez nem hiszti. Jól beégetném az asszisztenst az orvos előtt.
2009. dec. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem megyek vissza, nem akarok még többet hiányozni. Szerintem a doki sem adna igazolást.
2009. dec. 19. 10:13
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, az enyém megkérdezte szerdán, hogy mióta vagyok otthon, mondtam hogy hétfő óta, és hétfőtől adta az igazolást. Én biztos visszamennék. Hogy fogsz elszámolni két nappal, lesz két igazolatlanod, amikor meg javában igazolható??
2009. dec. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Van 3 szülőim, és csak a keddet kell igazolnom. Csak arra voltam kíváncsi, hogy jól tette az asszisztens, hogy nem adott, vagy nem. Apu szerint ő "csak a munkáját végzi.."
2009. dec. 19. 10:32
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tette jól az asszisztens. Mert ha már ő hibázott (hogy kedden nem kérdezte meg, hogy otthonról telefonálsz-e?) akkor simán el kellene hinnie, hogy otthon voltál kedden! Tényleg felháborító. (akkor bocsi, csak 1 napot kell igazolni...) És mi lenne ha felhívnád a dokit telefonon, és megkérdeznéd??
2009. dec. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!