Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Soha nem emlékszem az álmaimra...

Soha nem emlékszem az álmaimra. Ez eléggé zavaró mert álmodni szeretnék a szerelmemről. Hogy tudnák úgy felébredni amikor az álmodó vázisban vagyok?

Figyelt kérdés
esetleg ki lehet számolni??? van az álmodó fázisnak egy konkrét ideje (pl: fél óra)?

2014. ápr. 4. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:

A szerelemről nem álmodni kell, hanem ébrenlétben átélni!

Nem "tudnák", hanem: Tudnék! Egyébként megtanulható a tudatos álmodás. Vagyis képessé teheted magad arra, hogy arról álmodj, amiről szeretnél. Nő vagy? Abban az esetben

megtanítalak rá. Írhatsz válaszként magán üzenetet nekem!

2014. ápr. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen tudom hogy a szerelemről nem álmodni kell... csak jól esne.
2014. ápr. 4. 11:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal ébredésnél ha csukott szemmel és mozdulatlanul maradsz akkor könnyebben emlékszel vissza az álmodra, valahol ezt olvastam.
2014. ápr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: szerintem nem lehet kiszámolni fél órákban mert 7 alvázi fázis van ami ősemberként rögzült bennünk, felváltva őriztük a tüzet és mindenki máskor aludt mélyebben, nézz utána, nem tudod kiszámolni mikor van álmodó fázis, esetleg ha elalvás előtt szerelmes filmet nézel könnyebben álmodsz erről.
2014. ápr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
erre nincs praktika van aki sokszor emlékszik rá van aki nem. ennél anygobb bajod ne legyen minthogy nem álmodsz róla. Nehoyg azt hidd mindig csak jót álmosik az ember a párjáról.... gyakori hogy pl azt álmodja az ember hogy megcsalják, akkor is ha nem féltékeny és ha nincs semmi oka a gyanakvásra, csak ugy ezt álmodja, ahogy akár hozzádközelálló halálát is álmodhatod pedig szerencsére semmi ilyen nem történik. tehát nem mindig jók az álmok....
2014. ápr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!