Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez a módszer hatékony lehet a...

Ez a módszer hatékony lehet a kis élősködő bolhák ellen?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja küzdök több-kevesebb,de inkább kevesebb sikerrel a bolhák ellen... Állatunk nincsen,rendszeresen takarítok,hetente többször porszívózok,ágyneműt is 1,5 max 2 hetente cserélek. A Bokám és a lábfejem tele lett csípésekkel,amik nagyon nehezen múlnak,és szinte minden nap jön hozzá 1-2 új. Ecettel próbálom kezelni a már meglévő csípéseket,de nem káros a bőrömnek? Sajnos megesett,hogy sebbe is belement,mert volt olyan amit elvakartam... :/ Állatunk nincsen,és a dolog másik érdekessége,hogy a páromon 1 db csípés sincs.

Biztos vagyok benne,hogy bolha,mert fogtam már meg a lábamon. Iszonyú kínos,kellemetlen,és ráadásul nagyon csúnya is!

Olvastam,hogy az ecetet nem bírják,ezért próbálkozom vele.

Aki tud,kérem adjon hasznos tanácsot!


2014. ápr. 7. 19:36
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Szia! Sajnos még mindig nem sikerült kiírtanom őket... Annyira el vagyok már keseredve. Amikor beszórom a lakást eltűnnek pár napra,aztán újra kezdődik.

Szerinted?

2014. máj. 5. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!