Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Belém égett az öv. El fog múlni?

Belém égett az öv. El fog múlni?

Figyelt kérdés

Még február közepén annyira berúgtam, hogy a radiátornál aludtam a földön és közvetlenül a hátamat érte a meleg, rajtam meg öv volt és valahogy beleégett vagy nem tudom de ott van az égés nyoma. Nem keltem fel rá csak másnap éreztem, hogy fáj meg még utána egy ideig. Ez el fog múlni vagy örökre megmarad a heg?

19F



2014. ápr. 13. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Az égés mértékétől függ. Ha most még mindig élénk, vörös és esetleg fájdalmas, mindenképp menj vele orvoshoz.
2014. ápr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak egy kicsit piros. Meg akkor fáj ha erősebben megnyomom de nem vészes.
2014. ápr. 13. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:
mindenképp érdemes megnézetni egy orvossal lehet h megmarad
2014. ápr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok: mindenképp menj vele orvoshoz, ezek szerint nem csak kis felületi égés. Február már rég volt, ez komolyabb lehet. Sanszos, hogy megmarad a helye, az égésnek fehér, kissé kiemelkedő hege szokott maradni.
2014. ápr. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!